najzdrowsza bielizna dla kobiet, bawełniana, prosta, trzy modelki, widoczne tylko od kolan do żeber w takich samych, czarnych majtkach
||

Najzdrowsza bielizna dla kobiet – jaka powinna być?

Najzdrowsza bielizna na świecie wykonana jest z przyjaznego dla skóry i oddychającego materiału o wysokiej jakości. Ale to nie koniec — spośród innych bielizn wyróżnia ją jej… działanie. Ta bielizna potrafi znacznie więcej niż jakiekolwiek inne majtki!

Za chwile przeczytasz o bieliźnie, o której nie miałaś pojęcia! Takiej, która jest naprawdę najzdrowsza na świecie. I która jest absolutnie jedyna w swoim rodzaju — bo zatrzymuje zapachy, zabija bakterie i aktywnie dba o babskie zdrowie.

Najzdrowsza bielizna dla kobiet ma wyjątkowe działanie

Na czym polega wyjątkowość tej bielizny? Posłuchaj tylko: w tylnej części tej bielizny została wszyta specjalna wstawka, zawierająca materiał, utkany z aktywnego węgla. Takiego samego aktywnego węgla, jaki się łyka przy zatruciach pokarmowych lub używa w filtrach do uzdatniania wody. Taki węglowy filtr ma dwa ważne dla zdrowia i komfortu działania.

Działanie pierwsze: likwiduje zapachy menstruacyjne

Węglowy filtr w dzbanku na wodę jest w stanie pozbawić ją nawet zapachu chloru – a chlor należy do najintensywniejszych i najbardziej drażniących zapachów! Wkomponowana w bieliznę wstawka także pochłania i neutralizuje zapachy. To się może bardzo przydać na trzy sposoby.

Kiedy masz “te dni”, w bieliźnie ukrywasz podpaskę. Podpaska, w której gromadzi się miesiączkowa krew, jest źródłem charakterystycznego, intymnego zapachu. Dlaczego? Miesiączkowa krew, sama w sobie, jest jałowa i nie pachnie mocno. Ale po wypłynięciu na zewnątrz spotyka się z powietrzem i bakteriami — i zaczyna się rozkładać. Wtedy właśnie pojawia się ten typowy dla miesiączki zapach. Na szczęście, dzięki antyzapachowemu działaniu tej bielizny menstruacyjne zapachy są znacznie ograniczone.

Działanie drugie: neutralizuje zapachy gazów jelitowych

Drugi sposób łączy się z gazami jelitowymi. Tak, dobrze się domyślasz: antyzapachowa bielizna z węglową wstawką neutralizuje także zapachy bąków! I znów masz dwie korzyści w jednym, bo nie tylko uwalniasz się od codziennego wysiłku wstrzymywania gazów, będąc wśród ludzi.

Fundujesz sobie także ulgę w trakcie menstruacji, bo wiele kobiet podczas miesiączki ma wzdęcia i cierpi z powodu wzmożonej produkcji gazów. Konieczność ich wstrzymywania w obawie przed towarzyskim blamażem, w połączeniu z ogólnie kiepskim samopoczuciem i obolałym podbrzuszem to żadna przyjemność. Najzdrowsza bielizna dla kobiet pozwoli ci wypuścić gazy w taki sposób, że nikt niczego nie poczuje. Ale ulga, prawda?

Wyobrażasz to sobie? Bielizna, w którą wszyte jest rozwiązanie na wzdęte brzuchy 🙂

Działanie trzecie: likwidacja bakterii

Najzdrowsza bielizna dla kobiet obroni Cię przed bakteriami! Jak to możliwe? Otóż znowu wracamy do działania aktywnego węgla: posiada on zdolność przyciągania, wiązania i neutralizowania bakterii.

Zawarta w bieliźnie wstawka z węglem aktywnym została pierwotnie opracowana i opatentowana jako składnik opatrunku na niegojące się rany. Ma atest naukowy i jest objęta prawami patentowymi. W opatrunku zadaniem tej tkaniny było chronić ranę, neutralizować jej zapach i zmniejszać ilość bakterii, których było w niej mnóstwo. W bieliźnie materiał węglowy działa tak samo, jak działał w opatrunku.

Najzdrowsza bielizna dla kobiet – te majtki zwalczają bakterie!

Majtki, zwalczające bakterie? To się naprawdę może przydać! Na pewno wiesz, że odbyt nie jest najczystszym miejscem (pomimo całej higieny). W jego okolicy (a więc i na bieliźnie, która ma z nim kontakt) znajduje się bogaty zestaw bakterii. Pochodzą one z jelita grubego, a do ich grona należą bakterie e. coli, gronkowce (te akurat przewędrowały tutaj ze skóry), bakterie z rodziny bacterioides czy paciorkowiec kałowy. Gronkowce, jako zamieszkujące skórę, mogą rezydować także na pośladkach. Te wszystkie bakterie wędrują również do rowka między pośladkami.

To między innymi właśnie z powodu bakterii musisz codziennie zmieniać bieliznę. I odpowiednio ją prać, bo czasem nawet po praniu bakterie na bieliźnie zostają. Na szczęście dzięki węglowej wstawce bakterii będzie na bieliźnie znacznie mniej. Nie można powiedzieć, że wybije ona wszystkie (bo to się nazywa dezynfekcja), ale poważnie ograniczy ich liczebność, zmniejszając tym samym różne zagrożenia zdrowotne, np. ryzyko rozwoju ropnia odbytu.

antybakteryjna bielizna najzdrowsza dla kobiet

Najzdrowsza bielizna na świecie – idealna dla kobiet

Ale bakterie bytują nie tylko „z tyłu”. „Z przodu” też jest ich całkiem sporo. Kobieca pochwa nie jest miejscem jałowym, tzn. wolnym od drobnoustrojów. Znajdują się w niej na co dzień bakterie czy grzyby — i to jest normalne. Część tych bakterii to strażnicy intymnego zdrowia, inne mogą być potencjalnie szkodliwe. To właśnie te „inne” bakterie wywołują tzw. waginozy, czyli bakteryjne zapalenia pochwy.

Czasem, ze względu na niewłaściwą higienę czy nieuwagę, do pochwy mogą też zawędrować bakterie z odbytu (zwłaszcza wspomniana e. coli). Zdarza się, że zbyt rzadko zmieniana bielizna jest źródłem właśnie takiego bakteryjnego zakażenia. I tutaj się przydaje najzdrowsza bielizna: wkładka z antybakteryjnego aktywnego węgla mieści się nie tylko z tyłu, jej część znajduje się także w kroku. To pozwala wkładce działać antybakteryjnie także w „babskim” zakresie.

Najzdrowsza bielizna na świecie – dla intymnego zdrowia

O takiej antybakteryjnej bieliźnie powinny pomyśleć – i to KONIECZNIE– wszystkie panie, które mają nawracające zakażenia pochwy lub układu moczowego. Zapalenia układu moczowego są zazwyczaj związane z wędrówką bakterii z pochwy, przez cewkę moczową wyżej – do pęcherza. Kto raz miał zapalenie układu moczowego, ten wie, co to znaczy. I zrobi wszystko, by się do tego schorzenia uwolnić. Antyzapachowa, antybakteryjna bielizna z węglową wstawką nie da wprawdzie gwarancji, że problemy już nigdy nie wrócą, ale zdecydowanie zmniejszy to ryzyko.

Najzdrowsza bielizna dla kobiet – pomoc w nietrzymaniu moczu

Problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu to kobieca plaga. Dotyka jedną na pięć pań po czterdziestce i co trzecią kobietę po porodzie. Są na to sposoby, np. operacje i ćwiczenia (więcej o sposobach radzenia sobie z nietrzymaniem moczu piszemy tutaj) – ale nie zawsze się sprawdzają. I kobiety są skazane na wkładki, które – po umieszczeniu w bieliźnie – przechwytują wyciekający mocz.

Ale są tu dwa problemy. Pierwszy: w takiej nasączonej moczem wkładce rozwijają się bakterie. I drugi: mocz charakterystycznie (i dość intensywnie) pachnie. Nawet po krótkim czasie zgromadzony we wkładce mocz zaczyna być wyczuwalny dla otoczenia! I tutaj z pomocą przychodzi najzdrowsza bielizna. Ograniczy ilość bakterii, bytujących w intymnej okolicy. Oraz – co najważniejsze – zminimalizuje rozprzestrzenianie się zapachu! Nikt nie musi wiedzieć, z czym się zmagasz. Niech Twoja tajemnica pozostanie Twoją tajemnicą. Można dostać wprawdzie w handlu wkładki, obiecujące wysoką chłonność i kontrolę nad zapachem. Ale takie wkładki są droższe od zwykłych. I w działaniu antyzapachowym nie są tak skuteczne, jak bielizna z węglowym filtrem.


bielizna antybakteryjna

Acha, last but not least: najzdrowsza bielizna dla kobiet jest wykonana z najwyższej jakości bawełny. Jest miła w dotyku i przyjazna w noszeniu. Skóra w niej oddycha, nie uczula się. W dodatku to nie są żadne barchany, ta bielizna całkiem kobieco wygląda! Naprawdę, samo dobro 🙂


No to jak, dziewczyny? Ręka w górę, która już marzy o bieliźnie, AKTYWNIE strzegącej kobiecego zdrowia? Dobre wieści są takie: ta bielizna jest od trzech lat dostępna w Polsce ?. Zatem do roboty: wystarczy kliknąć tutaj: SHOP, by przejść tam, gdzie taka bielizna już na Was czeka!


Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *