sklep z bielizną na nietrzymanie moczu, płatności kartą, baner

Nasz sklep oferuje kilka sposobów płatności. Łączy je jedno: wszystkie są bezpieczne! Zobacz, jakie masz u nas możliwości.

Proces robienia zakupów i opłacenia ich jest w naszym sklepie naprawdę bardzo prosty. Zaraz Cię przezeń przeprowadzimy, krok po kroku i wszystko będzie jasne!

sklep z bielizną na nietrzymanie moczu, przycisk zobacz koszyk
sklep z bielizną na nietrzymanie moczu, sposób wysyłki
sklep z bielizną na nietrzymanie moczu, przejście do płatności

sklep z bielizną na nietrzymanie moczu, płatność blikiem

sklep z majtkami na nietrzymanie moczu płatność z przelewy24

sklep z bielizną na nietrzymanie moczu, zamówienie z obowiązkiem zapłaty

ekran z widokiem Przelewy24

sklep z bielizną na nietrzymanie moczu, wysyłka za pobraniem

sklep z majtkami na nietrzymanie moczu, metoda płatności przelew tradycyjny

Jak widzisz, robienie zakupów u nas nie jest wcale skomplikowane, a oferowane metody płatności pozwolą każdemu wybrać taką, z jaką czuje się bezpiecznie i wygodnie.

Musisz pamiętać, że:

  • Jeśli wybierzesz tradycyjny przelew własnoręczny, wysyłka zakupów trochę się opóźni — zostaną one bowiem wysłane dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. W zależności od tego, z jakiego banku robisz przelew, pieniądze mogą iść od jednego, do dwóch dni.
  • Najszybciej docierają do nas przelewy, robione z mBanku, bo nasze konto także jest w tym banku. Takie przelewy są u nas dosłownie w kilkanaście minut.
  • Płatności z BLIK-iem i systemem Przelewy24 także docierają w ciągu kilku minut.
  • Jeśli wybierzesz płatność BLIK-iem lub przez Przelewy24 i nie dokonasz płatności w ciągu pół godziny, system sklepu anuluje Twoje zakupy.
  • Jeśli wybierzesz płatność przelewem tradycyjnym i pieniądze nie wpłyną na nasze konto w czasie 72 godzin, system sklepu także anuluje Twoje zakupy.

Po kliknięciu “Kupuję i płacę”

Po kliknięciu “Kupuję i płacę” ekran może na chwilę znieruchomieć. Nie obawiaj się! To normalne, system sklepowy przetwarza w tle Twoje zamówienie. To dla niego skomplikowane zadanie, więc chwilę trwa i wymaga koncentracji. Po kilku sekundach nastąpi przekierowania do ekranu z podsumowaniem zakupów.

Pamiętaj: na każdym etapie składania zamówienia służymy Ci pomocą!