nietrzymanie moczu najzdrowsza bielizna na nietrzymanie moczu 1

Rewolucyjna bielizna na nietrzymanie moczu do prania

Sprzymierzeniec w nietrzymaniu moczu – majtki na nietrzymanie moczu, które można prać!

Z tą bielizną, nietrzymanie moczu to już nie problem, a zaledwie niedogodność.

Nawet, jeśli Twoje ciało bywa trochę nieposłuszne, już nie musisz się martwić wilgotną bielizną. Pożegnaj niemiłą wilgoć w kroku i ciągły frasunek, że bielizna przecieknie i otoczenie coś zauważy. Nietrzymanie moczu ma nowego przeciwnika: te specjalne majtki skutecznie pochłaniają wilgoć! Kobiety to doceniły: wielorazowego użytku majtki na nietrzymanie moczu z linii Inco Elite otrzymały prestiżową nagrodę EMDA Women of Worth Award.

Bielizna, która pokonuje wilgoć? I to bez dodatkowych wkładek? TAK! Właśnie ją znalazłaś.

Wielorazowe majtki chłonne na nietrzymanie moczu są dzieckiem nowych technologii: zostały wyposażona w specjalnie opracowany wkład absorbujący. Wkład ten pochłania wilgoć, odprowadza ją i trzyma z dala od ciała. Neutralizuje także zapach, który w nietrzymaniu moczu jest zawsze sporym problemem. Wkłady absorbujące w bieliźnie Inco Elite potrafią być bardzo chłonne: w zależności od wybranego modelu bielizny, mogą przyjąć od 100 do 350 ml (a więc ponad szklankę płynu!). To oznacza, że dzięki tej bieliźnie opanujesz i dyskretnie ukryjesz nawet spory problem. Linia Inco Elite jest jedyną linią na polskim rynku, oferującą tak skutecznie chłonną bieliznę! Pozostałe, najczęściej spotykane modele mają chłonność 100-150 ml. W naszej kolekcji znajdziesz majtki na nietrzymanie moczu do prania, oferujące ochronę w przypadku 250, a nawet 350 ml wycieku!

Bielizna chłonna na nietrzymanie moczu Inco Elite to bawełniana bielizna wielorazowego użytku

Rewolucyjne jest to, że te majtki na nietrzymanie moczu MOŻNA NORMALNIE PRAĆ W PRALCE!

I to wielokrotnie: każda sztuka bielizny wytrzyma co najmniej 200 prań. To przede wszystkim wygoda, ale i oszczędność! Wybierając te wielorazowe chłonne majtki na nietrzymanie moczu już nie musisz niczego dodatkowo kupować, np. możesz zrezygnować z kupowania wkładek. Majtki na nietrzymanie moczu do prania zaopiekują się Twoim problemem od początku do końca! Komplet 7 sztuk tych wielorazowych majtek na nietrzymanie moczu, po jednych na każdy dzień tygodnia, zapewni Ci prawie 4 lata (dokładniej: 3,8 roku) bezpieczeństwa, dyskrecji i spokoju ducha. 

Obsługa majtek chłonnych wielorazowego użytku jest bajecznie prosta: pierzesz je tak samo, jak każdą inną bieliznę. Do prania używasz zwykłego proszku lub płynu do prania, nie musisz kupować żadnych specjalnych środków. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to by nie używać płynów do płukania. Płyn do płukania, po wsiąknięciu we wkład chłonny pozostaje w nim i może przeszkadzać mu we wchłanianiu wilgoci. A to znaczy, że bielizna będzie gorzej działać. Ale to jedyne, na co musisz zwrócić uwagę. Poza tym, majtki chłonne wielorazowego użytku pierzesz dokładnie tak samo, jak każdą inną bieliznę.

Z bielizną na nietrzymanie moczu Inco Elite zyskujesz PODWÓJNIE – bo dostajesz pewność i bezpieczeństwo oraz całkiem SPORO OSZCZĘDZASZ!

Zobacz, jakie możesz mieć oszczędności, jeśli wybierzesz nasze majtki na nietrzymanie moczu wielokrotnego użytku. Weźmy najbardziej chłonne majtki z naszej kolekcji: koszt najdroższych, najchłonniejszych majtek na nietrzymanie moczu to 69,90 zł za sztukę. Siedem par chłonnych wielorazowych majtek na nietrzymanie moczu, na tydzień noszenia, to koszt 489 zł. Wydaje się dużo? Biorąc pod uwagę, że każdą sztukę bielizny można prać CO NAJMNIEJ 200 razy, 7 par majtek chłonnych (jeśli będziesz nosiła jedne dziennie) zapewni Ci spokój ducha na 7×20=1400 dni – a więc na 3,8 roku (czyli 45 miesięcy). Co więcej, jeśli będziesz prała wielorazowe majtki na nietrzymanie moczu w ręku, wytrzymają znacznie dłużej!

To teraz zobacz, ile kosztowałyby Cię wkładki na nietrzymanie moczu, konieczne jako zabezpieczenie na ten sam okres. Skoro przy bieliźnie liczyliśmy koszt najbardziej chłonnych majtek, teraz też weźmy pod uwagę najbardziej chłonne wkładki; najlepiej jednej z wiodących marek, uważanych za dobre. Paczka wkładek maxi superchłonnych, zawierająca w opakowaniu 12 sztuk kosztuje 18 zł (jeśli upolujesz je za mega dobrą cenę, w internecie). Czyli koszt wkładki to (lekko licząc) 1,5 zł za sztukę. Zakładając, że będziesz zużywać jedną wkładkę dziennie, to wkładki na nietrzymanie moczu na 1400 dni będą Cię kosztować 2100 zł! Czyli, biorąc pod uwagę cenę wielorazowych majtek na nietrzymanie moczu, ile dopłacasz do swojego problemu zdrowotnego? Aż 1610 zł!

A i to tylko przy założeniu, że będziesz zużywać zaledwie jedną wkładkę dziennie. Jeśli dzień okaże się trudniejszy i zużyjesz więcej wkładek, koszt wzrośnie. Właściwie można śmiało założyć, że tak właśnie będzie, ponieważ wilgotne wkładki mogą Cię podrażniać, a nawet odparzać… Musisz je więc częściej wymieniać. A w przypadku majtek chłonnych wielokrotnego użytku? Nawet, jeśli będziesz musiała w ciągu dnia zmienić bieliznę, po prostu pierzesz majtki i po wysuszeniu możesz nosić znowu!

Jeśli dbasz o środowisko, na pewno nie bez znaczenia będzie dla Ciebie, że 7 par majtek jest tu równowartością co najmniej 1400 zużytych wkładek.

Pożegnaj problem nietrzymania moczu na 3xE: Estetycznie, Efektywnie i Elegancko

Wielorazowe majtki na nietrzymanie moczu z wkładem chłonnym Inco Elite są wyprodukowane z najwyższej jakości bawełny czesankowej. Są więc przyjazne dla ciała i miłe dla skóry. Są też miłe dla oka: zaprojektowano je tak, aby dobrze się nosiły i by było Ci w nich wygodnie.

Projektanci nie zapomnieli jednak o tym, że jesteś przede wszystkim kobietą i chcesz dobrze wyglądać.

W majtkach na nietrzymanie moczu wielokrotnego użytku z linii Inco Elite jest to możliwe, ponieważ – jako bielizna damska – zostały zaprojektowane z myślą nie tylko o Twoim zdrowiu, ale też z myślą o estetyce i stylowym wyglądzie. Te wielorazowe majtki chłonne na nietrzymanie moczu zapewnią Ci również pełną wizualną dyskrecję: na pierwszy rzut oka bielizny Inco Elite nie da się odróżnić od zwykłych majtek. W niczym nie przypominają powszechnie stosowanych w nietrzymaniu moczu, nieestetycznych pieluchomajtek, wyglądających bardziej na wyrób medyczny, niż na bieliznę. Nasze chłonne wielorazowe majtki na nietrzymanie moczu są eleganckie, mają klasyczny krój, a niektóre modele są dodatkowo ozdobione miłym dla oka wzorem czy koronkowymi wstawkami.

Możesz wybierać spośród kilku modeli: od przypominających klasyczne damskie figi, po ozdobione dekoracyjną koronką, wysokie, eleganckie majtki, sięgające pasa i trzymające brzuch. Na dni, kiedy nie będziesz się pokazywać nikomu, możesz wybrać wielorazowe majtki chłonne na nietrzymanie moczu w modelu najtańszym i najprostszym (ale w dalszym ciągu bardzo chłonnym). Ta bardziej „powszednia” wersja bielizny Inco Elite też spełni swoje zadanie.

Dodatkowe bezpieczeństwo

Wszystkie wielokrotnego użytku majtki na nietrzymanie moczu z naszej kolekcji są dodatkowo wyposażone w zabezpieczenie przeciwko przemakaniu. Zaopatrzono je w specjalną, nieprzepuszczający wilgoci winylową warstwę, umieszczoną w kroku oraz w tylnej części. Dla Twojego bezpieczeństwa i… na wszelki wypadek. Dzięki tej warstwie, nawet w najwilgotniejszy dzień możesz być spokojna. Nadmiar wilgoci nie opuści bielizny i nie wyląduje na ubraniu.

Te pochłaniająca wilgoć majtki na nietrzymanie moczu sprawią, że nikt nie będzie wiedział, z czym się zmagasz. Niech Twoja tajemnica pozostanie… Twoją tajemnicą.


Nie przemawia do Ciebie idea majtek na nietrzymanie moczu, które można prać i które wchłaniają mocz? Jednak wolisz stosować jednorazowe wkładki na nietrzymanie moczu? Mamy coś, co i w takiej sytuacji poprawi Twój komfort i bezpieczeństwo:

Są to specjalne, nieprzemakalne majtki na nietrzymanie moczu, zabezpieczone na całej swojej powierzchni tak, że w ogóle nie przepuszczają wilgoci.

Bielizna ta nie posiada właściwości chłonnych ani wkładu absorbującego. Jest za to wyposażona w specjalną winylowa warstwę, która chroni ją przed przemakaniem. Wszędzie – a nie tylko w kroku lub w tylnej części, jak w przypadku innych majtek na nietrzymanie moczu.  Takie solidne, całościowe zabezpieczenie może się przydać, jeśli zastosowana jednorazowa wkładka okaże się zbyt mało chłonna w wyjątkowo trudny dzień.

Posiadamy w ofercie (na razie) tylko jeden model takiej bielizny – ale jest spora szansa, że takie mega bezpieczne majtki przypadną Ci do gustu:) Bielizna ta jest bowiem bawełniana, od strony skóry przyjazna dla ciała, a do tego gustowna i ozdobiona koronkową wstawką. I dyskretna – nie da się jej odróżnić od zwykłych majtek! Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które np. gdzieś wyjeżdżają i obawiają się wilgotnej pościeli. Dzięki zastosowaniu tych nieprzemakalnych majtek, sięgając także po jednorazowe wkładki na nietrzymanie moczu, można uchronić się przed „nocnymi wypadkami” skuteczniej, niż tylko za pomocą np. wkładki i piżamy.


Dla intymnego komfortu. Dla suchego dnia. 


Miłe Panie, przedstawiamy: oto wielorazowego użytku majtki na nietrzymanie moczu, które odmienią Waszą codzienność!Wielorazowe majtki chłonne na nietrzymanie moczu są znacznie lepszym rozwiązaniem, niż jednorazowe wkładki na nietrzymanie moczu. Nie tylko ze względu na ekonomiczność i ekologiczność takiego rozwiązania. Jest to dobry wybór przede wszystkim ze względu na kobiece zdrowie. Jednorazowe wkładki na nietrzymanie moczu mogą podrażniać, a nawet odparzać delikatne strefy intymne. Ginekologowie podkreślają, że przydarza się to zwłaszcza starszym kobietom – a przecież problem nietrzymania moczu najczęściej dotyka tę właśnie grupę wiekową! Dlatego nasz sklep, kierujący się przede wszystkim dewizą „dla intymnego zdrowia” proponuje Paniom lepsze, tańsze i zdrowsze od rozwiązanie – czyli bawełniane, ładne, miłe w dotyku i dyskretne majtki na nietrzymanie moczu do prania. Majtki, które ułatwią codzienność kobiet, cierpiących z powodu nietrzymania moczu. 


Majtki chłonne wielokrotnego użytku na nietrzymanie moczu Inco Elite dostępne są we wszystkich popularnych rozmiarach – XS, S, M, L, XL i XXL. Łatwo dobierzesz ich rozmiar: wystarczy zmierzyć się w biodrach (nieco poniżej górnego końca talerzy biodrowych) i porównać otrzymany wymiar w centymetrach z poniższą tabelą.

bielizna na nietrzymanie moczu tabeta rozmiarów
Bielizna na nietrzymanie moczu Inco Elite, tabela rozmiarów