NAJZDROWSZA BIELIZNA DLA KOBIET
DBA O INTYMNE ZDROWIE!
nietrzymanie moczu najzdrowsza bielizna na nietrzymanie moczu 1

Rewolucyjna bielizna na nietrzymanie moczu

Sprzymierzeniec w nietrzymaniu moczu – bielizna, która wchłania wilgoć!

Z tą bielizną, nietrzymanie moczu to już nie problem, a zaledwie niedogodność.

Nawet, jeśli Twoje ciało bywa trochę nieposłuszne, już nie musisz się martwić wilgotną bielizną. Pożegnaj niemiłą wilgoć w kroku i ciągły frasunek, że bielizna przecieknie i otoczenie coś zauważy. Nietrzymanie moczu ma nowego przeciwnika: ta specjalna bielizna na nietrzymanie moczu skutecznie pochłania wilgoć! Kobiety to doceniły: bielizna na nietrzymanie moczu wygrała nagrodę EMDA Women of Worth Award.

Bielizna, która pokonuje wilgoć? I to bez dodatkowych wkładek? TAK! Właśnie ją znalazłaś.

Rewolucyjna bielizna na nietrzymanie moczu jest dzieckiem nowych technologii: została wyposażona w specjalnie opracowany wkład absorbujący. Wkład ten pochłania wilgoć, odprowadza ją i trzyma z dala od ciała. Wiąże także zapach. Jest bardzo chłonny: w zależności od wybranego modelu bielizny, potrafi przyjąć od 100 do 350 ml (a więc ponad szklankę płynu!). To oznacza, że dzięki tej bieliźnie możesz dyskretnie ukryć nawet spory problem.

Bielizna na nietrzymanie moczu – wielorazowego użytku

Rewolucyjne jest to, że tę bieliznę MOŻNA NORMALNIE PRAĆ W PRALCE!

I to wielokrotnie: każda sztuka bielizny wytrzyma co najmniej 250 prań. To przede wszystkim wygoda, ale i oszczędność! Wybierając tę bieliznę już nie musisz kupować dodatkowych wkładek. Bielizna zaopiekuje się Twoim problemem od początku do końca! Komplet 7 sztuk bielizny, po jednej na każdy dzień tygodnia, zapewni Ci ponad 4,5 roku bezpieczeństwa, dyskrecji i spokoju ducha. Do prania używasz zwykłego proszku, nie musisz kupować żadnych specjalnych środków. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to nie używanie płynów do płukania. Poza tym, pochłaniającą wilgoć bieliznę na nietrzymanie moczu pierzesz dokładnie tak samo, jak każdą inną bieliznę.

Bielizna, z którą zyskujesz PODWÓJNIE – bo dostajesz pewność i bezpieczeństwo oraz całkiem SPORO OSZCZĘDZASZ!

Zobacz, jakie możesz mieć z tego tytułu oszczędności. Weźmy najbardziej chłonną bieliznę. Koszt jednej pary majtek to 65 zł. Siedem par, na tydzień, to koszt 455 zł. Wydaje się dużo? Biorąc pod uwagę, że każdą sztuką bielizny można prać CO NAJMNIEJ 250 razy, siedem par majtek, jeśli będziesz nosiła jedne dziennie, zapewnią CI spokój ducha na 7×250=1750 dni – a więc na 4,79 roku.

To teraz zobacz, ile będą Cię kosztowały wkładki. Skoro przy bieliźnie liczyliśmy koszt najbardziej chłonnych majtek, teraz też weźmy najbardziej chłonne wkładki, najlepiej jeden z wiodących marek, uważanych za dobre. Paczka wkładek maxi superchłonnych, zawierająca 12 sztuk w opakowaniu kosztuje 18 zł (jeśli upolujesz je za mega dobrą cenę, w internecie). Czyli koszt wkładki to (lekko licząc) 1,5. zł. Zakładając, że będziesz zużywać jedną wkładkę dziennie, wkładki na 1750 dni będą Cię kosztować 2625 zł! Czyli, biorąc pod uwagę cenę bielizny, ile dopłacasz do tego biznesu? Aż 2170 zł! A to wszystko przy założeniu, że będziesz zużywać tylko jedną wkładkę dziennie. Jeśli dzień okaże się trudniejszy i wkładek będzie więcej, koszt wzrośnie. A w przypadku bielizny? Nawet, jeśli będziesz musiała w ciągu dnia zmienić bieliznę, po prostu pierzesz majtki i po wysuszeniu możesz nosić znowu!

Jeśli dbasz o środowisko, na pewno nie bez znaczenia będzie dla Ciebie, że 7 par majtek jest tu równowartością co najmniej 1750 zużytych wkładek.

Pożegnaj problem nietrzymania moczu na 3xE: Estetycznie, Efektywnie i Elegancko

Bielizna z wkładem absorbującym jest zrobiona z najwyższej jakości bawełny czesankowej – jest więc przyjazna dla ciała i miła dla skóry. Zaprojektowano ją tak, aby dobrze się nosiła i by było Ci w niej wygodnie! Będziesz też dobrze wyglądać i zachowasz dyskrecję: na pierwszy rzut oka nie da się odróżnić tej bielizny od zwykłych majtek. Możesz wybierać spośród kilku modeli – od przypominających zwykłe figi, po ozdobione dekoracyjną koronką, wysokie, eleganckie majtki, sięgające pasa i trzymające brzuch. Na dni, kiedy nie będziesz się pokazywać nikomu, możesz wybrać najtańsze i najzwyklejsze majtki z wkładem chłonnym. Ta bardziej “powszednia” bielizna na nietrzymanie moczu też spełni swoje działanie.

Dodatkowe bezpieczeństwo

Tylna część każdych majtek jest dodatkowo wyposażona w zabezpieczenie przeciwko przemakaniu – wszyto w nią specjalną, nieprzepuszczający wilgoci warstwę. Dla Twojego bezpieczeństwa i na wszelki wypadek. Dzięki tej warstwie, nawet w najwilgotniejszy dzień możesz też

Dzięki pochłaniającej wilgoć bieliźnie nikt nie będzie wiedział, z czym się zmagasz. Niech Twoja tajemnica pozostanie… Twoją tajemnicą.


Nie przemawia do Ciebie idea pochłaniających wilgoć majtek i wolisz jednak wkładki? Mamy coś i na tę okoliczność:

specjalną, nieprzemakalną bieliznę.

Nie posiada właściwości chłonnych, jest za to wyposażona w zabezpieczenie przeciwko przemakaniu.

Posiada winylową warstewkę, która zabezpiecza wilgoć przed przedostaniem się na zewnątrz. To może się przydać, jeśli wkładka okaże się za mało chłonna w trudny dzień.

Posiadamy w ofercie (na razie) tylko jeden rodzaj takiej bielizny – ale powinna Ci się spodobać. Jest gustowna, przyjazna dla ciała, ozdobiona koronkową wstawką i dyskretna  – nie da się jej odróżnić od zwykłych majtek!


Dla intymnego komfortu. Dla suchego dnia. 


Miłe Panie, zapraszamy, poznajcie bieliznę na nietrzymanie moczu, która odmieni Wasze życie!