Q: Mam zły rozmiar, czy mogę go wymienić?

A: Tak, ale tylko wtedy, gdy opakowanie będzie nienaruszone i nieotwierane (pozostaje wciąż zaplombowane), a bielizna nienoszona. Jeśli bielizna została wyjęta, przymierzona i dopiero wtedy się okazało, że rozmiar jest zły, nie będziemy mogli przyjąć jej z powrotem. Wiemy, że jest to dość surowe, ale to jednak bielizna – Ty pewnie też nie chcesz dostać od nas bielizny, którą ktoś już miał na sobie…

Jeśli jednak kupiłeś kilka sztuk bielizny, przymierzyłeś jedną, stwierdziłeś, że nie pasuje i chcesz na inny rozmiar wymienić pozostałe — nie ma problemu. Niestety, koszty wysyłki, spowodowanej koniecznością wymiany, musisz pokryć z własnej kieszeni (tzn. Ty wysyłasz bieliznę do nas na własny koszt i pokrywasz koszt wysyłki do Ciebie). Dlatego doradzamy, aby przed zakupem dokładnie sprawdzić wymiary (właściwy rozmiar pomogą Ci wybrać tabele, zmieszczone przy każdym opisie bielizny, ale mamy też specjalną stronę temu poświęconą — tutaj znajdziesz Tabelę Rozmiarów bawełnianej bielizny na nietrzymanie moczu i wszelkie wskazówki dobierania rozmiaru).

Zachowaj paragon, to bardzo ułatwi nam proces wymiany! Będziemy też wdzięczni za podanie numeru zamówienia, to także ułatwi nam procedury, związane z realizacją wymiany.

Jeśli chcesz nadać do nas paczkę bezpiecznie i niedrogo, możesz skorzystać z serwisu Furgonetka. Poniższy formularz pomoże Ci wycenić ewentualną przesyłkę. My także korzystamy z Furgonetki!