Q: Mam zły rozmiar, czy mogę go wymienić?

A: Tak, ale tylko wtedy, gdy opakowanie będzie nienaruszone i nieotwierane (pozostaje wciąż zaplombowane), a bielizna nienoszona. Jeśli bielizna została wyjęta, przymierzona i dopiero wtedy się okazało, że rozmiar jest zły, nie będziemy mogli przyjąć jej z powrotem. Wiemy, że jest to dość surowe, ale to jednak bielizna – Ty pewnie też nie chcesz dostać od nas bielizny, którą ktoś już miał na sobie…

Jeśli jednak kupiłeś kilka sztuk bielizny, przymierzyłeś jedną, stwierdziłeś, że nie pasuje i chcesz na inny rozmiar wymienić pozostałe – nie ma problemu. Niestety, koszty wysyłki, spowodowanej koniecznością wymiany, musisz pokryć z własnej kieszeni (tzn. Ty wysyłasz bieliznę do nas na własny koszt i pokrywasz koszt wysyłki do Ciebie). Dlatego doradzamy, aby przed zakupem dokładnie sprawdzić wymiary (w przypadku bielizny antybakteryjnej i antybąkowej tutaj znajdziesz Tabelę Rozmiarów; w przypadku bielizny na nietrzymanie moczu właściwy rozmiar pomoże Ci wybrać ta tabela: Tabela Rozmiarów, Bielizna na nietrzymanie moczu).

Zachowaj paragon, to bardzo ułatwi nam proces wymiany! Będziemy też wdzięczni za podanie numeru zamówienia, to także ułatwi nam procedury, związane z realizacją wymiany.