BAWEŁNIANA BIELIZNA NIETRZYMANIE MOCZU TO OKAZJA BY OSZCZĘDZAĆ

Ta bielizna na nietrzymanie moczu ułatwi Twoje życie i zadba o Twoją kieszeń.

Stosowane zazwyczaj w nietrzymaniu moczu wkładki do bielizny są drogie, a ciągle trzeba kupować nowe. W dodatku zużyte wkładki przyczyniają się do zaśmiecania środowiska. Mamy dobre wieści: już nie musisz wydawać na nie pieniędzy.

Koniec z ciągłym kupowaniem wkładek!

Na odsiecz przychodzi Ci bawełniana WIELORAZOWEGO UŻYTKU bielizna chłonna na nietrzymanie moczu z brytyjskiej linii IncoElite. Ta bielizna w kroku posiada wszyty specjalny wkład absorbujący, który wchłania i ukrywa wilgoć.

WIELE POZIOMÓW CHŁONNOŚCI

? Wkłady mają różną chłonność – od 100 ml do 500 ml; zatem te bardziej chłonne potrafią ukryć całkiem sporo (szklanka to 250 ml). Możesz wybrać wariant najlepszy dla Ciebie.

WIELOKROTNE UŻYWANIE!

? Bawełnianej bielizny na nietrzymanie moczu możesz UŻYWAĆ WIELE RAZY. Można ją prać w pralce jak każdą inną bieliznę! Po prostu wkładasz do pralki z innymi ubraniami, nastawiasz maszynę  i… gotowe!

CO NAJMNIEJ 250 PRAŃ!

? Bawełniana bielizna na nietrzymanie moczu wytrzyma co najmniej 250 prań. Jeśli kupisz 7 par majtek chłonnych (po jednych na każdy dzień tygodnia), przed Tobą ponad 4,5 roku spokoju, wygody i oszczędności.

Z tą bielizną zyskujesz podwójnie – bo dostajesz pewność i bezpieczeństwo, a do tego oszczędzasz!

REALNE OSZCZĘDNOŚCI

? Zobacz, jakie oszczędności zapewnia korzystanie z wielorazowych bawełnianych majtek na nietrzymanie moczu. Weźmy najbardziej chłonną bieliznę. Koszt jednej pary majtek to 74,90 zł. Siedem par, na tydzień, to koszt 524,30 zł. Wydaje się dużo? Czytaj dalej! Każdą sztuką bielizny można prać CO NAJMNIEJ 250 razy, a więc 7 par majtek (jeśli będziesz nosiła jedne dziennie) zapewnią Ci spokój ducha na 7 × 250 = 1750 dni — a więc na 4,79 roku. 7 par chłonnych majtek to zapas na prawie 5 lat!

? Uważasz, że wkładki są tańsze? To zobacz, ile będą Cię realnie kosztowały. Weźmy najbardziej chłonne wkładki jednej z wiodących marek, uważanych za dobre. Paczka wkładek maxi superchłonnych, zawierająca 12 sztuk w opakowaniu kosztuje 18 zł. Czyli koszt wkładki to 1,5. zł. Zakładając, że będziesz zużywać jedną wkładkę dziennie, wkładki na 1750 dni będą Cię kosztować 2625 zł!

? Biorąc pod uwagę cenę bielizny, dopłacasz do korzystania z wkładek aż 2170 zł! A i to przy założeniu, że wystarczy Ci jedna wkładka na dzień. Jeśli dzień okaże się trudniejszy i wkładek będzie więcej, koszt wzrośnie. W przypadku bielizny, nawet jeśli będziesz musiała w ciągu dnia zmienić majtki, po prostu zdejmujesz je, pierzesz i po wysuszeniu możesz nosić znowu.

Zapewne dbasz o środowisko. W takim razie nie bez znaczenia będzie dla Ciebie, że siedem par majtek jest tu równowartością co najmniej 1750 zużytych wkładek.


Zapraszamy, poznaj tę bieliznę. Brytyjki już ją pokochały. Teraz przekonaj się sama, że ta nowość zmienia nietrzymanie moczu z problemu w niedogodność.