najzdrowsza bielizna antybakteryjna bielizna

Najzdrowsza bielizna na świecie

Najzdrowsza bielizna na świecie – jaka powinna być?

Najzdrowsza bielizna na świecie wykonana jest z przyjaznego dla skóry i oddychającego materiału o wysokiej jakości. Ale to nie koniec – spośród innych bielizn wyróżnia ją jej… działanie. Ta bielizna służy nie tylko do ukrycia tego, co zazwyczaj skrywa bielizna. Potrafi znacznie więcej!

Bielizna jedyna w swoim rodzaju

Dlaczego ta właśnie bielizna jest najzdrowsza na świecie? Bo jest jedyna w swoim rodzaju. Dlaczego? W tylnej części tej bielizny została wszyta specjalna wstawka, zawierająca aktywny węgiel. Taki sam aktywny węgiel, jaki się łyka przy zatruciach pokarmowych i jakiego używa się w filtrach do uzdatniania wody. Taki węglowy filtr jest w stanie pozbawić wodę nawet zapachu chloru – a chlor należy do najintensywniejszych i najbardziej drażniących zapachów! Wkomponowana w bieliznę, wstawka pochłania i neutralizuje zapachy. Kiedy więc masz „te dni”, a w bieliźnie ukrytą podpaskę, intymne zapachy nie będą miały najmniejszych szans – ani jedna ich cząsteczka nie przedostanie się na zewnątrz. To ważne, bo krew, po spotkaniu z powietrzem i bakteriami, zaczyna się rozkładać i charakterystycznie pachnie. Ale nie w tej bieliźnie!

Wyobrażasz to sobie? Bielizna, w którą wszyte jest lekarstwo na zatrute brzuchy 🙂

antybakteryjna bielizna najzdrowsza dla kobiet

Najzdrowsza bielizna na świecie – chodzi nie tylko o zapachy. Bakterie też nie przejdą!

To, co ważne dla kobiet, to fakt, że ta bielizna… obroni Cię przed bakteriami! Musisz bowiem wiedzieć, że wstawka z węglem aktywnym została pierwotnie opracowana jako składnik opatrunku na niegojące się rany. Opracowana i opatentowana! Tak, tak, ta tkanina ma prawdziwy atest naukowy i jest objęta prawami patentowymi. Posiada bowiem cztery cechy. Pierwszą już znasz – to filtrowanie zapachów (niegojące się rany potrafią bardzo brzydko pachnieć). Druga – to wysoka koncentracja aktywnego węgla na centymetr kwadratowy. W niewielkim fragmencie tkaniny upakowano go tak dużo, że po prostu nie może zawieść. Trzecia to zdolność do przepuszczania powietrza. Dzięki temu ta tkanina pozwala skórze oddychać. I czwarta, chyba najważniejsza zaleta: aktywny węgiel i zrobiona z niego tkanina, potrafią przyciągać bakterie, a następnie wiązać je i zabijać!

Najzdrowsza bielizna na świecie – te majtki zabiją bakterie!

Majtki, mordujące bakterie? To się naprawdę może przydać! Na pewno wiesz, że odbyt nie jest najczystszym miejscem (pomimo całej higieny). W jego okolicy (a więc i na bieliźnie, która ma z nim kontakt) znajduje się całkiem liczne grono bakterii. Pochodzą one z jelita grubego, a do ich grona należą bakterie e. coli, gronkowce (te akurat przewędrowały tutaj ze skóry), bacterioides czy paciorkowiec kałowy. Gronkowce, jako zamieszkujące skórę, mogą rezydować także na pośladkach. Te wszystkie bakterie wędrują także do rowka między pośladkami. To między innymi z ich powodu musisz codziennie zmieniać bieliznę. Nie brzmi fajnie, prawda? Na szczęście dzięki tej zdrowej bieliźnie bakterii będzie w tylnej okolicy znacznie mniej. Nie można powiedzieć, że wybije ona wszystkie (bo to się nazywa dezynfekcja), ale poważnie ograniczy ich liczebność, zmniejszając tym samym różne zagrożenia zdrowotne, np. ryzyko rozwoju ropnia odbytu.

Najzdrowsza bielizna na świecie – właśnie dla kobiet!

Ale bakterie mieszkają nie tylko „z tyłu”. „Z przodu” też jest ich całkiem sporo. Kobieca pochwa nie jest miejscem jałowym, tzn. wolnym od drobnoustrojów. Znajdują się w niej na co dzień bakterie czy grzyby. Część tych bakterii to strażnicy intymnego zdrowia, inne mogą być potencjalnie szkodliwe. To właśnie te „inne” bakterie wywołują tzw. waginozy, czyli bakteryjne zapalenie pochwy. Czasem, ze względu na niewłaściwą higienę czy nieuwagę, do pochwy mogą też zawędrować bakterie z odbytu (zwłaszcza wspomniana e. coli). Zdarza się, że zbyt rzadko zmieniana bielizna jest źródłem właśnie takiego bakteryjnego zakażenia. Ale nie w przypadku tej zdrowej bielizny! Wkładka z antybakteryjnego aktywnego węgla jest nie tylko z tyłu, jej część znajduje się także w kroku. To pozwala wkładce działać antybakteryjnie także w „babskim” zakresie. O takiej antybakteryjnej bieliźnie powinny pomyśleć – i to KONIECZNIE– wszystkie panie, które mają nawracające zakażenia pochwy lub układu moczowego. Zapalenia układu moczowego też są często związane z wędrówką bakterii z pochwy, przez cewkę moczową i wyżej – do pęcherza. Kto raz miał zapalenie układu moczowego, ten wie, co to znaczy. I zrobi wszystko, by się do tego schorzenia uwolnić. Antybąkowa, węglowa bielizna nie da wprawdzie gwarancji, że problemy już nigdy nie wrócą, ale zdecydowanie zmniejszy to ryzyko.

 

bielizna antybakteryjnaAcha, last but not least: najzdrowsza bielizna na świecie jest wykonana z najwyższej jakości bawełny. Jest miła w dotyku i przyjazna w noszeniu. Skóra w niej oddycha, nie uczula się. W dodatku to nie są żadne barchany, ta bielizna całkiem kobieco wygląda! Naprawdę, samo dobro 🙂


No to jak, dziewczyny? Ręka w górę, która już marzy o bieliźnie, AKTYWNIE pilnującej kobiecego zdrowia? Zatem do roboty: wystarczy kliknąć tutaj: SHOP, by przejść tam, gdzie taka bielizna już na Was czeka! Albo zajrzyjcie niżej – tam też znajdziecie najzdrowszą na świecie bieliznę.