najzdrowsza bielizna dla kobiet

Najzdrowsza antybakteryjna bielizna dla kobiet

Najzdrowsza antybakteryjna bielizna dla kobiet aktywnie dba o ich intymne zdrowie. To nie są zwyczajne majtki. Ta bielizna ma unikalne właściwości!

Zmagasz się z jakimś intymnym problemem i szukasz pomocy? A może po prostu chciałabyś lepiej zadbać o zdrowie tej delikatnej okolicy? Dobrze trafiłaś: mamy dla Ciebie dobre wieści! Do arsenału środków, przeznaczonych do intymnej pielęgnacji, dołączył prawdziwy VIP. Naturalny sprzymierzeniec kobiet: antybakteryjna bielizna, aktywnie dbająca o intymne zdrowie.

Bielizna ta pomoże Ci uporać się z niektórymi problemami i zmniejszyć ryzyko innych. Pomoże zadbać o delikatną, intymną okolicę. Obok właściwej higieny i odpowiednich kosmetyków, antybakteryjna bielizna powinna stać się Twoim mądrym i codziennym wyborem.

Najzdrowsza bielizna dla kobiet działa antybakteryjne

W tylną część bielizny oraz w jej kroku wszyta jest specjalna wstawka, zawierająca aktywny węgiel. Wstawka ta wykonana jest z tkaniny o nazwie ZORFLEX. Tkaninę tę opracowali naukowcy jako część opatrunku na niegojące się rany. Jej zadaniem jest m.in. neutralizowanie bakterii, które mnożą się w ranie i nie dają się jej zagoić. Skuteczność tkaniny została potwierdzona badaniami, otrzymała ona atest naukowy i jest objęta patentem! Tkanina posiada zdolność aktywnego przyciągania bakterii, wiązania ich i neutralizowania.

Antybakteryjna bielizna dla kobiet – te majtki zabiją bakterie!

Na pewno wiesz, że odbyt nie jest najczystszym miejscem (pomimo całej higieny). W jego okolicy znajduje się całkiem liczne grono bakterii. Pochodzą one z jelita grubego, a do ich grona należą bakterie e. coli, gronkowce (te bakterie często bytują na skórze), bacterioides czy paciorkowiec kałowy. Gronkowce, jako zamieszkujące skórę, mogą rezydować także na pośladkach. Te wszystkie bakterie wędrują także do rowka między pośladkami. A także osadzają się na bieliźnie, którą okryte są pośladki i okolice odbytu. To między innymi właśnie z powodu bakterii musisz codziennie zmieniać bieliznę. Nie brzmi fajnie, prawda? Na szczęście, w zdrowej bieliźnie, dzięki wstawce z aktywnym węglem, bakterii w tylnej okolicy będzie znacznie mniej. Nie można powiedzieć, że znikną wszystkie – bo zabicie wszystkich bakterii nazywa się dezynfekcją. Ale dzięki swemu antybakteryjnemu działaniu, ta zdrowa bielizna poważnie ograniczy liczebność bakterii, zmniejszając tym samym różne zagrożenia zdrowotne, np. ryzyko nawracającego zakażenia układu moczowego czy rozwoju ropnia odbytu.

Antybakteryjna bielizna dla kobiet – na sprawy kobiece!

Ale bakterie mieszkają nie tylko „z tyłu”. „Z przodu” też jest ich całkiem sporo. Kobieca pochwa nie jest miejscem jałowym, tzn. wolnym od drobnoustrojów. Znajdują się w niej na co dzień bakterie czy grzyby. Część tych bakterii to strażnicy intymnego zdrowia, inne mogą być potencjalnie szkodliwe. To właśnie te „inne” bakterie wywołują tzw. waginozy, czyli bakteryjne zapalenia pochwy. Nierzadko, ze względu na niewłaściwą higienę czy nieuwagę, do pochwy mogą też zawędrować bakterie z odbytu (zwłaszcza wspomniana e. coli). Zdarza się, że zbyt rzadko zmieniana bielizna jest źródłem właśnie takiego bakteryjnego zakażenia. Ale nie w przypadku tej zdrowej bielizny! Wkładka z antybakteryjnego aktywnego węgla na to nie pozwoli. Ponieważ wszyta jest nie tylko z tyłu, ale też częściowo w kroku, strzeże intymnego zdrowia i działa antybakteryjnie także w „babskim” zakresie.

Antybakteryjna bielizna dla kobiet – noś ją przy waginozach i problemach z pęcherzem

O takiej antybakteryjnej bieliźnie powinny pomyśleć – i to KONIECZNIE – wszystkie panie, które mają nawracające zakażenia pochwy lub układu moczowego. Zapalenia układu moczowego też są często związane z wędrówką bakterii z pochwy, przez cewkę moczową i wyżej – do pęcherza. Kto raz miał zapalenie układu moczowego, ten wie, co to znaczy. I zrobi wszystko, by się do tego schorzenia uwolnić. Antybakteryjna bielizna nie daje wprawdzie gwarancji, że problemy już nigdy nie wrócą, ale zdecydowanie zmniejszy to ryzyko. Podobnie w przypadku waginoz: wędrówki bakterii nie da się całkowicie wyeliminować, bo w dalszym ciągu mogą zawędrować z okolic odbytu w okolice intymne np. w trakcie niewłaściwego podcierania czy podmywania się. Antybakteryjna bielizna pomoże jednak ograniczyć spontaniczną wędrówkę bakterii i ich rozwój na tkaninie majtek. Dzięki działaniu aktywnego węgla, ta bielizna nie będzie się wprost roić od bakterii. Mniej bakterii w intymnej okolicy – to miła myśl, prawda?

Antybakteryjna bielizna dla kobiet – niezastąpiona w trakcie miesiączki

Wiesz, kiedy w kobiecej bieliźnie jest najwięcej bakterii? W trakcie miesiączki. Krew jest najlepszą pożywką dla bakterii. Wręcz ją uwielbiają! I mnożą się na niej jak szalone. Wypływająca z dróg rodnych krew jest wolna od bakterii – ale na zewnątrz natychmiast wchodzi z nimi w kontakt. Dostęp powietrza zapewnia bakteriom idealne warunki do rozwoju. To dlatego trzeba często zmieniać podpaskę – nawet, jeśli krwawienie jest niewielkie i podpaska nie jest pełna. Bakterie jednak nie zostają tylko na podpasce, ale rozprzestrzeniają się też na bieliznę. Jeśli podczas okresu będziesz nosić antybakteryjne majtki, ilość bakterii będzie znacznie mniejsza!

Antybakteryjna bielizna dla kobiet – pochłania także zapachy!

To doskonała wiadomość: antybakteryjna bielizna pochłania i neutralizuje zapachy. Węglowa wstawka w bieliźnie zawiera taki sam aktywny węgiel, jakiego używa się w filtrach do uzdatniania wody. Taki węglowy filtr jest w stanie pozbawić wodę nawet zapachu chloru – a chlor należy do najintensywniejszych i najbardziej drażniących zapachów! Wkomponowana w bieliznę wstawka wchłonie każdy zapach i na zewnątrz nie wypuści ani jednej jego cząsteczki! Kiedy więc masz „te dni”, a w bieliźnie ukrytą podpaskę, noś te zdrowe majtki. To ważne, bo krew – po spotkaniu z powietrzem i bakteriami – zaczyna się rozkładać. Efekty tego rozkładu charakterystycznie pachną. Ale nie w tej bieliźnie! Dzięki aktywnemu węglowi, intymne zapachy nie mają szans – nie przedostaną się na zewnątrz. Pamiętaj także, że podczas miesiączki Twój brzuch jest bardziej wzdęty i częściej puszczasz wiatry. I znowu dobra wiadomość: antybakteryjna bielizna przefiltruje także zapach wiatrów. Otoczenie się nie zorientuje.

Najzdrowsza bielizna dla kobiet – pomoc w nietrzymaniu moczu

Problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu to kobieca plaga. Dotyka jedną na pięć pań po czterdziestce i co trzecią kobietę po porodzie. Są na to sposoby, np. operacje i ćwiczenia – ale nie zawsze się sprawdzają. I kobiety są skazane na wkładki, które– po umieszczeniu w bieliźnie – przechwytują wyciekający mocz. Ale są tu dwa problemy. Pierwszy: w takiej nasączonej moczem wkładce rozwijają się bakterie. I drugi: mocz charakterystycznie (i dość intensywnie) pachnie. Nawet po krótkim czasie zgromadzony we wkładce mocz zaczyna być wyczuwalny dla otoczenia! I tutaj z pomocą przychodzi zdrowa bielizna. Ograniczy ilość bakterii, bytujących w intymnej okolicy. Oraz – co najważniejsze – zapobiegnie rozprzestrzenianiu się zapachu! Nikt nie musi wiedzieć, z czym się zmagasz. Niech Twoja tajemnica pozostanie Twoją tajemnicą. Można dostać wprawdzie w handlu wkładki, obiecujące wysoką chłonność i kontrolę nad zapachem. Ale takie wkładki są droższe od zwykłych. I nie są tak skuteczne, jak bielizna z węglowym filtrem.

Najzdrowsza bielizna dla kobiet – jak TO jest zrobione?

Antybakteryjna bielizna wykonana jest z najwyższej jakości bawełny, z niewielką domieszką elastanu – by lepiej przylegała do skóry (to ważne w przypadku filtrowania zapachów). W tylnej części oraz  w kroku wszyta jest wstawka z tkaniną, zawierającą wysoką koncentrację cząsteczek aktywnego węgla. Tylna część to w sumie trzy warstwy tkaniny: od strony skóry jest bawełna, potem warstwa tkaniny Zorflex (o grubości, zbliżonej do tkaniny bawełnianej) i na zewnątrz znów warstwa bawełny – aby bielizna wyglądała jak najnaturalniej. Całość jest nieco grubsza, niż zwykłe majtki – ale wstawka nie odstaje, nie jest sztywna i nie rzuca się w oczy. Konstrukcja bielizny zapewnia pełną dyskrecję i naturalny wygląd. Całość robi bardzo dobre wrażenie, bielizna jest miłą w dotyku i wykonana z najwyższą dbałością o szczegóły. I najważniejsze: skóra w niej oddycha. Wszędzie – także w obrębie węglowej wstawki. Tkanina Zorflex zapewnia pełną przepuszczalność powietrza.


bielizna antybakteryjna To nie są żadne barchany! Ta bielizna całkiem kobieco wygląda! Zresztą, zobacz sama.


No to jak, dziewczyny? Ręka w górę, która już marzy o bieliźnie, AKTYWNIE pilnującej kobiecego zdrowia? Zatem do roboty: wystarczy kliknąć tutaj: SHOP, by przejść tam, gdzie taka bielizna już na Was czeka! Albo zajrzyjcie niżej – tam też znajdziecie najzdrowszą na świecie bieliznę.