Bielizna na nietrzymanie moczu dla Pań

Rewolucja w bieliźnie i zdrowiu!

nietrzymanie moczu najzdrowsza bielizna na nietrzymanie moczu 1

Ta bieliźniana rewolucja odmieni Twoje życie.

Nietrzymanie moczu to choroba, którą przeżywamy w samotności. Wstyd i zażenowanie towarzyszą nam każdego dnia, życie zatruwa lęk, że bielizna przepuści wilgoć i zdradzi nasz problem. A stosowane w nietrzymaniu moczu wkładki do bielizny są drogie, ciągle trzeba kupować nowe i przyczyniają się do zaśmiecania środowiska.

Koniec z lękiem i wstydem! Koniec z ciągłym kupowaniem wkładek!

Na odsiecz przychodzi Ci rewolucyjna bielizna na nietrzymanie moczu.

W kroku posiada wszyty specjalny wkład absorbujący, który wchłania i ukrywa wilgoć.

Wkłady mają różną chłonność – od 100 ml do 350 ml – a więc te bardziej chłonne potrafią ukryć całkiem sporo (szklanka to 250 ml). Możesz wybrać wariant najlepszy dla Ciebie.

A teraz najlepsze: bielizna na nietrzymanie moczu jest wielorazowego użytku. Można ją prać w pralce, jak każdą inną bieliznę! Po prostu zdejmujesz, wkładasz do bębna pralki z innymi ubraniami, nastawiasz maszynę  i… gotowe!

Wytrzyma co najmniej 250 prań. To znaczy, że jeśli kupisz 7 par majtek z wkładem absorbującym (po jednych na każdy dzień tygodnia), przed Tobą ponad 4,5 roku spokoju, wygody i oszczędności.

Tylna część bielizny jest dodatkowo zabezpieczona przeciwko przemakaniu specjalną winylową warstewką – na wypadek, gdyby dzień okazał się trudniejszy, niż przypuszczałaś.

Bielizna jest estetyczna, wykończona lub ozdobiona koronką. Wykonana jest ze stuprocentowej, czesankowej bawełny, przyjemnej w dotyku i przyjaznej dla skóry.

Wygląda jak zwykłe majtki, umożliwia więc pełną dyskrecję także od tej strony. Bez dokładnych oględzin w ogóle nie widać, że masz na sobie bieliznę do zadań specjalnych.

Z tą bielizną zyskujesz podwójnie – bo dostajesz pewność i bezpieczeństwo i całkiem sporo oszczędzasz!

Zobacz, jakie możesz mieć z tego tytułu oszczędności. Weźmy najbardziej chłonną bieliznę. Koszt jednej pary majtek to 65 zł. Siedem par, na tydzień, to koszt 455 zł. Wydaje się dużo? Biorąc pod uwagę, że każdą sztuką bielizny można prać CO NAJMNIEJ 250 razy, siedem par majtek, jeśli będziesz nosiła jedne dziennie, zapewnią CI spokój ducha na 7×250=1750 dni – a więc na 4,79 roku.

To teraz zobacz, ile będą Cię kosztowały wkładki. Przy bieliźnie liczyliśmy koszt najbardziej chłonnych majtek. Zatem teraz też weźmy najbardziej chłonne wkładki, najlepiej jeden z wiodących marek, uważanych za dobre. Paczka wkładek maxi superchłonnych, zawierająca 12 sztuk w opakowaniu kosztuje 18 zł (jeśli upolujesz je za mega dobrą cenę, w internecie). Czyli koszt wkładki to (lekko licząc) 1,5. zł. Zakładając, że będziesz zużywać jedną wkładkę dziennie, wkładki na 1750 dni będą Cię kosztować 2625 zł! Czyli, biorąc pod uwagę cenę bielizny, ile dopłacasz do tego biznesu? Aż 2170 zł! A to wszystko przy założeniu, że jedna wkładka na dzień Ci wystarczy. Jeśli dzień okaże się trudniejszy i wkładek będzie więcej? Koszt wzrośnie. A w przypadku bielizny? Nawet, jeśli będziesz musiała w ciągu dnia zmienić bieliznę, po prostu zdejmujesz majtki, pierzesz je i po wysuszeniu możesz nosić znowu!

Zapewne dbasz o środowisko. W takim razie nie bez znaczenia będzie dla Ciebie, że siedem par majtek jest tu równowartością co najmniej 1750 zużytych wkładek.


Zapraszamy, poznaj tę bieliznę. Brytyjki już ją pokochały. Teraz przekonaj się sama, że ta nowość zmienia nietrzymanie moczu z problemu w niedogodność!


Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10