Q: Jak prawidłowo dobrać rozmiar bielizny na nietrzymanie moczu?

A: Rozmiar bielizny na nietrzymanie moczu dobierasz zgodnie z naszą Tabelą Rozmiarów. Znajdziesz ją pod każdym opisem bielizny w Sklepie, wklejamy ją również poniżej; mamy też specjalną stronę, poświęconą wskazówkom w kwestii dobierania rozmiaru. Generalnie, rozmiarówka bielizny na nietrzymanie moczu odpowiada popularnej bieliźnianej rozmiarówce europejskiej, choć mamy od Klientek sygnały, że jest trochę zawyżona. To oznacza, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub wahasz się pomiędzy rozmiarami, wybierz bieliznę mniejszą. Jeśli nosisz na co dzień pewien rozmiar, to wybierz ten sam rozmiar także w naszym sklepie — nawet jeśli pomiary wykażą w naszej Tabeli inny rozmiar.

Centymetrem krawieckim należy zmierzyć się w biodrach! Najlepiej nieco poniżej miejsca, w którym kończą się talerze biodrowe — a więc nie tam, gdzie pupa jest najbardziej wypukła, a trochę nad tym miejscem. Rozmiar trzeba dobrać właściwie, inaczej bielizna na nietrzymanie moczu okaże się za ciasna albo za szeroka.

Na szczęście dobranie rozmiaru nie powinno być trudne, ponieważ wszystkie rozmiary bielizny mają kilkucentymetrową tolerancję — a im większy rozmiar, tym większa jest ta tolerancja.

 

bielizna na nietrzymanie moczu tabeta rozmiarów