Q: Czym jest bielizna na nietrzymanie moczu? Jak działa?

A: Bielizna na nietrzymanie moczu Inco Elite jest specjalnym rodzajem bielizny, mającym pomóc w codziennym funkcjonowaniu osobom, dotkniętym przez problem nietrzymania moczu (inkontynencji). Problem ten charakteryzuje się niekontrolowanym popuszczaniem pewnych ilości moczu w różnych sytuacjach. Majtki na nietrzymanie moczu zostały tak zaprojektowane, by wychwytywać pojawiającą się wilgoć, odprowadzać ją od ciała i gromadzić w bezpieczny sposób. Zapobiegają kontaktowi moczu z ciałem i znacznie redukują zapach, powiązany z obecnością moczu.

W kroku bielizny na nietrzymanie moczu wszyty jest specjalny chłonny wkład. W zależności od wybranego modelu, wkład ten jest w stanie pomieścić od 150 ml aż do 350 ml płynu! Bielizna na nietrzymanie moczu to alternatywa, mogąca z powodzeniem zastąpić wkładki na nietrzymanie moczu. W porównaniu do stosowania jednorazowych wkładek na nietrzymanie moczu, taka bawełniana wielorazowego użytku bielizna stanowi znacznie ekonomiczniejsze rozwiązanie! Jest też rozwiązaniem bardziej ekologicznym, ponieważ ogranicza ilość wytwarzanych odpadów i oszczędza środowisko.

Ta część wkładu chłonnego, która ma kontakt ze skórą, pokryta jest miłą w dotyku, czystą bawełną czesankową. Materiał jest przyjazny dla skóry, nie podrażnia, nie odparza, nie alergizuje. Tylna część wkładu jest pokryta specjalną ochronną warstewką winylową – jej zadaniem jest zapobieganie przemakaniu. Nawet, jeśli dzień okaże się trudniejszy i wilgoci będzie więcej, mocz nie przecieknie przez bieliznę właśnie dzięki tej ochronnej nieprzemakalnej warstwie.

Nasza bielizna na nietrzymanie moczu jest uszyta z wysokiej jakości bawełny. Jest to bielizna wielorazowego użytku! Można ją normalnie prać w pralce – jak każdą inną bieliznę. Zgodnie z zapewnieniem producenta, bielizna na nietrzymanie moczu Inco Elite może być prana co najmniej 200 razy.

A najlepsze jest to, że bielizna na nietrzymanie moczu Inco Elite jest też atrakcyjna i estetyczna. Możesz się w niej czuć zarówno bezpiecznie, jak i kobieco!

Więcej informacji na temat właściwej pielęgnacji i prania majtek na nietrzymanie moczu znajdziesz pod opisem bielizny w naszym Sklepie.