FAQ

 

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Pytania o bieliznę antybakteryjną i antybąkową

Q: Czy najzdrowsza dla kobiet bielizna ma jeszcze jakieś właściwości – oprócz działania antybakteryjnego?

A: Tak – ta bielizna potrafi także filtrować gazy i bąki z ich nieprzyjemnych zapachów! Jeśli uwolnisz gazy powoli, bez odgłosu i ze złączonymi nogami, nikt niczego nie zauważy. Producent zapewnia, że – przy właściwej pielęgnacji – bielizna zachowa tę zdolność przez całe swoje życie, czyli przez ok. 2 lata.

Q: Czy sprzedajecie bieliznę dziecięcą?

A: W tej chwili nie. Niewykluczone, że taka bielizna pojawi się w przyszłości – ale to już zależy od producenta. To, co można zrobić w tej chwili, to spróbować dopasować na dziecko bieliznę w najmniejszym rozmiarze – XS. W przypadku nastolatka lub wczesnego nastolatka powinno się udać :).

Q: Dlaczego ta właśnie bielizna jest najzdrowsza?

A: Ponieważ posiada jedyne w swoim rodzaju właściwości – działa antybakteryjnie! Zawdzięcza je specjalnej wstawce, zawierającej aktywny węgiel. Wstawka jest wszyta w tylną część bielizny oraz w kroku. Wykonana jest z materiału o nazwie ZORFLEX. Materiał ten opracowano i opatentowano jako składnik opatrunku na niegojące się rany. Stąd jego właściwości: zatrzymuje zapachy (niegojące się rany potrafią bardzo brzydko pachnieć) i przyciąga, więzi oraz neutralizuje bakterie (bakterie są główną przyczyną nie gojenia się rany). Producent najzdrowszej bielizny wykorzystał te właściwości, umieszczając tkaninę ZORFLEX w tylnej części bielizny. Dzięki temu zmniejsza ona ilość bakterii tam, gdzie mamy ich zazwyczaj najwięcej (okolice odbytu i krocza). Dodatkowy bonus: bielizna ta FILTRUJE BĄKI! Zdolność do wchłaniania zapachu pozwala wstawce z aktywnym węglem wchłonąć różnowartość 200 ludzkich bąków! Dzięki tej bieliźnie jesteś więc nie tylko chroniona przed bakteriami, ale możesz z czystym sumieniem puszczać wiatry (nawet w towarzystwie). Możesz też przestać się obawiać, że otoczenie poczuje zapach krwi podczas miesiączki lub e ktoś wyczuje zapach moczu – jeśli cierpisz na problem z jego nietrzymaniem.

Q: Jak długo moja antybakteryjna bielizna będzie rzeczywiście działać antybakteryjnie?

A: Bielizna powinna działać skuteczne przez cały czas jej “życia” – to znaczy około 2 lat. Tak długo będzie działać panel z aktywnego węgla; tak długo też bielizna będzie działała antybąkowo. Oczywiście pod warunkiem, że będzie właściwie prana (patrz: punkt, poświęcony praniu). Po tym czasie należy ją wymienić na nową.

Q: Jak należy prać bieliznę antybakteryjną?

A: Aby zapewnić bieliźnie maksymalną trwałość i skuteczność, należy ją prać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza, ręcznie lub w pralce. Do prania nie wolno używać proszku, płynu zmiękczającego czy wybielaczy. Jeśli ich użyjesz, zniszczysz wstawkę węglową i bielizna straci swoje właściwości! Użyj za to czystej sody krystalicznej (możesz ją dostać tutaj: soda oczyszczana). Jeśli jej nie masz, możesz użyć sody oczyszczanej, dostępnej w supermarketach. Ilość, potrzebna do jednego prania to 100-200g – czyli od pół szklanki do niepełnej szklanki (w zależności od tego, czy pierzesz ręcznie, czy w pralce). Suszenie: można suszyć w suszarce (w średniej temperaturze), na średnio rozgrzanym kaloryferze lub na sznurku, w dobrze wentylowanej łazience. Upewnij się, że bielizna jest całkowicie sucha, zanim  ją założysz! Pamiętaj: bielizna po pierwszym praniu może się nieco skurczyć – może stracić do 4 proc. swojego rozmiaru. Dodatkowy bonus: wyprawnie bielizny z dodatkiem sody w pralce sprawi, że wnętrze pralki się odświeży, soda wygania też złe zapachy. Jeśli chcesz, możesz pobrać wersję PDF z instrukcją prania – kliknij TUTAJ.

Q: Z jakich materiałów jest wykonana bielizna antybakteryjna?

A: Bielizna antybakteryjna jest wykonana z ogromną dbałością o szczegóły i z materiałów najwyższej jakości. Skład materiału, z którego jest uszyta, to bawełna (95 proc.) i elastan (5 proc.), czyli tak zwana lycra. Bawełna jest miła w dotyku, przyjemna dla skóry, pozwala jej oddychać. Elastan zapewnia bieliźnie właściwe przyleganie do ciała.


Pytania o bieliznę na nietrzymanie moczu

Q: Czy bielizna na nietrzymanie moczu jest dyskretna?

A: Bielizna na nietrzymanie moczu Inco Elite jest bardzo dyskretna! Nie tylko wkładu chłonnego właściwie nie widać na zewnątrz, to jeszcze bielizna wykonana jest z dobrej gatunkowo bawełny i wygląda jak zwykłe majtki. Obserwator z zewnątrz zobaczy po prostu bieliznę – zwłaszcza ozdobione koronką modele są atrakcyjne, kobiece i estetyczne.

Część w kroku, z wszytym wkładem chłonnym, jest nieco grubsza i trochę sztywniejsza, ale po kwadransie przestaje się to odczuwać i zwracać na to uwagę.

Dyskrecję dodatkowo zwiększa fakt, że bielizna jest w tylnej części zabezpieczona warstewką winylową. Warstewka ta sprawia, że bielizna staje się nieprzemakalna – a to znaczy, że nawet większa ilość wilgoci i tak pozostanie w bieliźnie aż do momentu jej zmiany. Nie ma ryzyka, że wilgoć przecieknie przez bieliznę i wyląduje na ubraniu, zdradzając Twój sekret.

Q: Czym jest bielizna na nietrzymanie moczu? Jak działa?

A: Bielizna na nietrzymanie moczu Inco Elite jest specjalnym rodzajem bielizny, mającym pomóc w codziennym funkcjonowaniu osobom, dotkniętym przez problem nietrzymania moczu (inkontynencji). Problem ten charakteryzuje się niekontrolowanym popuszczaniem pewnych ilości moczu w różnych sytuacjach. Majtki na nietrzymanie moczu zostały tak zaprojektowane, by wychwytywać pojawiającą się wilgoć, odprowadzać ją od ciała i gromadzić w bezpieczny sposób. Zapobiegają kontaktowi moczu z ciałem i znacznie redukują zapach, powiązany z obecnością moczu.

W kroku bielizny na nietrzymanie moczu wszyty jest specjalny chłonny wkład. W zależności od wybranego modelu, wkład ten jest w stanie pomieścić od 150 ml aż do 350 ml płynu! Bielizna na nietrzymanie moczu to alternatywa, mogąca z powodzeniem zastąpić wkładki na nietrzymanie moczu. W porównaniu do stosowania jednorazowych wkładek na nietrzymanie moczu, taka bawełniana wielorazowego użytku bielizna stanowi znacznie ekonomiczniejsze rozwiązanie! Jest też rozwiązaniem bardziej ekologicznym, ponieważ ogranicza ilość wytwarzanych odpadów i oszczędza środowisko.

Ta część wkładu chłonnego, która ma kontakt ze skórą, pokryta jest miłą w dotyku, czystą bawełną czesankową. Materiał jest przyjazny dla skóry, nie podrażnia, nie odparza, nie alergizuje. Tylna część wkładu jest pokryta specjalną ochronną warstewką winylową – jej zadaniem jest zapobieganie przemakaniu. Nawet, jeśli dzień okaże się trudniejszy i wilgoci będzie więcej, mocz nie przecieknie przez bieliznę właśnie dzięki tej ochronnej nieprzemakalnej warstwie.

Nasza bielizna na nietrzymanie moczu jest uszyta z wysokiej jakości bawełny. Jest to bielizna wielorazowego użytku! Można ją normalnie prać w pralce – jak każdą inną bieliznę. Zgodnie z zapewnieniem producenta, bielizna na nietrzymanie moczu Inco Elite może być prana co najmniej 200 razy.

A najlepsze jest to, że bielizna na nietrzymanie moczu Inco Elite jest też atrakcyjna i estetyczna. Możesz się w niej czuć zarówno bezpiecznie, jak i kobieco!

Więcej informacji na temat właściwej pielęgnacji i prania majtek na nietrzymanie moczu znajdziesz pod opisem bielizny w naszym Sklepie.

Q: Jak prawidłowo dobrać rozmiar bielizny na nietrzymanie moczu?

A: Rozmiar bielizny na nietrzymanie moczu dobierasz zgodnie z naszą Tabelą Rozmiarów. Znajdziesz ją pod każdym opisem bielizny w Sklepie, wklejamy ją również poniżej. Generalnie, rozmiarówka bielizny na nietrzymanie moczu odpowiada popularnej bieliźnianej rozmiarówce europejskiej.

Centymetrem krawieckim należy zmierzyć się w biodrach! Najlepiej nieco poniżej miejsca, w którym kończą się talerze biodrowe – a więc nie tam, gdzie pupa jest najbardziej wypukła, a trochę nad tym miejscem. Rozmiar trzeba dobrać właściwie, inaczej bielizna na nietrzymanie moczu okaże się za ciasna albo za szeroka.

Za mała bielizna będzie niekomfortowa w noszeniu; zbyt duża bielizna nie będzie się ładnie układać. Na szczęście dobranie rozmiaru nie jest trudne, ponieważ wszystkie rozmiary bielizny mają kilkucentymetrową tolerancję – a im większy rozmiar, tym większa jest ta tolerancja.

 

bielizna na nietrzymanie moczu tabeta rozmiarów

 

Q: Majtki na nietrzymanie moczu – jak ich używać i je pielęgnować?

A: Majtki na nietrzymanie moczu powinny być używane dokładnie tak samo, jak każda inna bielizna: po prostu zakładasz je, nosisz, a wieczorem zdejmujesz i pierzesz. Możesz prać je ręcznie lub w pralce. Oto szczegółowa instrukcja prania i pielęgnacji:

• Temperatura prania: do 40 stopni Celsjusza.

• Środek piorący: możesz użyć zwykłego proszku do prania albo płynu do prania. Stosuj te środki piorące, których używasz na co dzień – z wyjątkiem jednak wieloskładnikowych kapsułek! Kapsułki, które zawierają płyn do prania oraz płyn do płukania mogą osłabić chłonność i sprawić, że majtki na nietrzymanie moczu będą w stanie przyjąć mniej płynu, niż powinny.

• Płyn do płukania: nie stosuj płynu do płukania! Jego zastosowanie może zmniejszać właściwości chłonne bielizny.

• Suszenie: susz w stanie rozwieszonym. Bieliznę powieś tak, by zachowała swój kształt. Nie susz bielizny w suszarkach bębnowych i unikaj suszenia na kaloryferze, chyba, że nie jest mocno rozgrzany. Majtki na nietrzymanie moczu nie lubią wysokich temperatur.

• Prasowanie: bielizny prasować nie wolno.

Bądź gotowa na to, że majtki na nietrzymanie moczu będą schły dłużej, niż zwykła bielizna. Wkład chłonny będzie potrzebował co najmniej dwa razy więcej czasu, zanim wyschnie. Upewnij się, że majtki są całkowicie suche, zanim je założysz.


Pytania o rozmiar bielizny antybakteryjnej lub na nietrzymanie moczu

Q: Mam nietypowy rozmiar, co mogę zrobić?

A: Bielizna jest szyta według pewnego modelu, zwanego sylwetką krawiecką. W życiu jednak bywa różnie i nie każdy ma sylwetkę idealnie pasującą do modelu. Może więc być tak, że jeden wymiar bielizny pasuje (np. obwód w talii), ale inny już nie (np. obwód nogawki). W takiej sytuacji rekomendujemy dokonanie niewielkiej przeróbki krawieckiej (najlepiej z pomocą osoby, która się na tym zna) i w ten sposób dopasowanie niepasującego fragmentu bielizny. Jeśli pasuje góra, nie ma sensu brać mniejszego lub większego rozmiaru ze względu na niedopasowanie w innym miejscu.

Jeśli kupujesz bieliznę antybakteryjną i chcesz, aby bielizna działała antybąkowo, dopasowanie górnej części jest tak naprawdę najważniejsze. Nogawki bielizny zawsze można nieco zwęzić lub poszerzyć. Pewnych przeróbek można dokonać też w okolicy górnej gumki, ale trzeba zwrócić uwagę na to, by jak najmniej ingerować w bieliznę w tym miejscu, w którym jest wszyty panel z węglem.

Jeśli kupujesz bieliznę na nietrzymanie moczu, rozmiar nie jest już tak istotny. Bielizna zrobi, co trzeba także wtedy, jeśli będzie odrobinę za szeroka – ale według Tabeli rozmiarów bielizny na nietrzymanie moczu dość łatwo dobierzesz odpowiedni rozmiar.

Jeśli chciałabyś kupić bieliznę na nietrzymanie moczu w rozmiarach, większych niż XXL, skontaktuj się z nami – napisz na adres kontakt@najzdrowsza-bielizna.pl. Możemy zamówić u producenta bieliznę także w rozmiarze 3XL, 4XL czy 5XL. Jest ona nieco droższa (różnica rzędu 10 zł) i trzeba będzie nieco poczekać (zamówimy ją przy okazji kolejnej dostawy, żeby nie obciążać Cię kosztem wysyłki z Anglii, bo jest dość wysoki) – ale w końcu bielizna trafi do Ciebie.

Q: Skąd mam wiedzieć, jaki rozmiar bielizny będzie na mnie pasować?

A: To ważne pytanie! Za mała lub za duża bielizna będzie niekomfortowa w noszeniu. Dlatego dobrze wybierz rozmiar – bielizna jest wykonana według standardowej rozmiarówki (XS, S, M, L, XL, XXL).

Dla bielizny antybakteryjnej i filtrującej gazy jelitowe, tabelę rozmiarów znajdziesz tutaj: Tabela Rozmiarów – kliknij.

Dla bielizny na nietrzymanie moczu tabelę rozmiarów znajdziesz tutaj: Tabela rozmiarów – kliknij.

Jeśli zależy ci dodatkowo na tym, by antybakteryjna bielizna filtrowała gazy jelitowe, musisz rzeczywiście dobrze wybrać rozmiar – by była dopasowana do sylwetki i nigdzie nie odstawała od ciała. Materiał musi przylegać do pośladków,  a gumka u góry powinna przylegać do bioder (dopasowanie nogawek jest mniej istotne, choć wskazane). Jeśli bielizna będzie zbyt luźna, gazy będą uciekać górą lub dołem – nieprzefiltrowane. Pamiętaj także, że w czasie pierwszego prania bielizna może się skurczyć o 4 proc. w stosunku do pierwotnej wielkości (tak ostrzega producent).


Pytania o wysyłkę w sklepie Najzdrowsza-bielizna.pl

Q: Czy moja przesyłka będzie ubezpieczona?

A: Tak, wszystkie przesyłki są ubezpieczone, na całą swoją wartość – a więc na wartość bielizny plus koszt samej wysyłki, czyli na sumę, zgodną z wysokością zapłaconej przez Ciebie kwoty. Opata za ubezpieczenie jest już zawarta w opłacie za transport przesyłki. To gwarantuje, że w przypadku zaginięcia przesyłki, cała jej wartość zostanie zrefundowana przez firmę, ubezpieczającą przewoźnika.

Q: Czy przesyłka jest zapakowana dyskretnie?

A: Tak, przesyłka jest zapakowana w taki sposób, że na zewnątrz nie widać, co znajduje się w środku. Zawartość owijana jest folia bąbelkową i opakowana w kurierskie foliopaki. Opisana jest neutralnie, jako “artykuły tekstylne”. Ze względu na dość osobisty charakter naszego asortymentu, nadajemy przesyłki nie z naszego konta Najzdrowsza-Bielizna, ale z konta współpracującego z nami sklepu Spiżarnia Zdrowia – więc nawet nazwa firmy nie będzie niczego sugerować.

Q: Ile kosztuje wysyłka?

A: Koszt wysyłki zależy od wybranego wariantu. Jeśli wybierzesz wysyłkę kurierem InPost, wtedy wysyłka kosztuje 14 zł przy przesyłce przedpłaconej i 16 zł przy przesyłce pobraniowej. Przesyłka kurierska może mieć do 10 kilo. Możesz też wybrać przesyłkę, realizowaną przez kuriera pocztowego, czyli Pocztex48. Wtedy przesyłka przedpłacona kosztuje 15 zł, a realizowana za pobraniem – 17 zł. Jeśli wybierzesz paczkomat,przesyłka przedpłacona będzie kosztowała 12,50 zł, a pobraniową (płatna w paczkomacie podczas wyjmowania przesyłki) 15 zł.

Jeśli zrobisz zakupy za 350 zł, wysyłka kurierska będzie darmowa (przy zakupach przedpłaconych, przy zakupach za pobraniem kwota, upoważaniająca do darmowej wysyłki, to 450 zł). Możesz wtedy też wybrać, czy ma to być InPost, paczkomat czy Pocztex48.

Q: Ile trwa dostawa?

A: Dostawa przesyłki kurierskiej – niezależnie, czy wybierzesz InPost czy Pocztex48 – to zazwyczaj ok. 2 dni roboczych (maksymalnie 3 dni robocze). My, oczywiście, dokładamy wszelkich starań, by nadać Twoją przesyłkę jeszcze w dniu zakupu – i gwarantujemy, że tak się stanie, jeśli złożysz i opłacisz zamówienie do godz. 11 (ta pora jest podyktowana rytmem pracy firmy kurierskiej). Jeśli wybierzesz opłatę przelewem bankowym, przesyłka zostanie nadana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (zazwyczaj następnego dnia roboczego, choć czasem – w zależności od banku – trwa to do 2 dni roboczych). Pamiętaj także, że przesyłki InPost nadajemy od poniedziałku do piątku, w soboty nadajemy tylko przesyłki pocztowe (a więc przesyłki Pocztex48). Bielizna, zamówiona np. w piątek późnym popołudniem albo w sobotę zostanie wysłana dopiero w poniedziałek, jeśli wybierzesz InPost, i w sobotę, jeśli wybierzesz Pocztex48 i uiścisz opłatę do 11 rano w sobotę.

W przypadku wysyłki do paczkomatu, według regulaminu usługi, paczka może iść 2 – 5 dni roboczych. Jednak z doświadczeń firmy oraz naszych Klientek wynika, że 98 proc. paczek dociera w 48 godzin – oczywiście, jeśli “pomiędzy” nadaniem, a odbiorem nie było weekendu.

Q: Jakie macie metody wysyłki?

A: Zakupy wysyłamy kurierem – InPost lub Pocztex48 (kurier Poczty Polskiej). Dostawa kurierska jest szybsza, ale przesyłka nieco droższa. Wysyłamy też przesyłki paczkomatowe – to jedna z ulubionych form wysyłki wśród naszych Klientek.

Istnieje też możliwość przesyłki za pobraniem – ale jeśli jesteś nowym klientem, zanim nadamy przesyłkę za pobraniem, zweryfikujemy zamówienie. Bardzo przepraszamy za niedogodności, ale ze względu na powtarzające się “żarty”, związane z zamawianiem bielizny na kogoś innego, musieliśmy wprowadzić taką zasadę. Weryfikacja polega na tym, że nasz pracownik dzwoni, przedstawia się i prosi o ustne potwierdzenie zamówienia. Weryfikujemy zamówienia wyrywkowo, tzn. nie każde musi być zweryfikowane, ale każde może 🙂

Rodzaj wysyłki wybierasz każdorazowo podczas zakupów.

Przy większych zakupach nie ma powodów do obaw: wszystkie przesyłki są ubezpieczone na całą swoją wartość, zarówno przy wyborze InPostu, paczkomatów, jak i kuriera Pocztex48.

Q: Podczas zakupów podałam zły adres wysyłki – czy mogę go jeszcze zmienić?

A: Jak najbardziej – ale tylko, jeśli zrobisz to zanim paczka zostanie nadana. To zazwyczaj oznacza, że zmianę najlepiej jest zgłosić podczas zakupów (jeśli składasz i opłacasz zamówienie do godz. 11, paczka zostanie nadana tego samego dnia) albo, jeśli robisz zakupy po godzinie 11,  zgłoś zmianę adresu w dniu zakupów do godz. 20 (pakujemy przesyłki z całego dnia i nadajemy je zbiorczo ok. godz. 20). Jeśli podasz nieprawidłowy adres i zorientujesz się już po wysyłce, paczka będzie musiała najpierw do nas powrócić, zanim będziemy mogli wysłać ją ponownie. To, niestety, oznacza dla Ciebie wydłużenie okresu realizacji oraz pokrycie kosztu ponownej wysyłki. Czasem można poprosić kuriera (po tym, jak się z Tobą skontaktuje telefonicznie), by zostawił paczkę w innym miejscu, niż wskazane w adresie – ale to już zależy od dobrej woli kuriera.

Q: Wybieram odbiór osobisty – czy i skąd mogę odebrać zakupioną bieliznę?

A: Bieliznę można odebrać osobiście (po dokonaniu przedpłaty) oraz wcześniejszym umówieniu się. Odbioru dokonasz na warszawskim Żoliborzu (okolice Arkadii). Najpierw jednak skontaktuj się z nami – albo nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i umówi na konkretny termin. Nasza działalność rozgrywa się głównie w internecie, jednak uprzedzony o odbiorze osobistym pracownik zabierze ze sobą do domu bieliznę z paragonem i opakowaniem, by umożliwić Ci bezproblemowy odbiór. Dlatego właśnie konieczna jest przedpłata – pracownik musi zabrać dla Ciebie przesyłkę już z paragonem, a paragon wystawiany jest na podstawie wpłaty.


Pytania o wymianę i zwroty w sklepie Najzdrowsza-bielizna.pl

Q: Mam zły rozmiar, czy mogę go wymienić?

A: Tak, ale tylko wtedy, gdy opakowanie będzie nienaruszone i nieotwierane (pozostaje wciąż zaplombowane), a bielizna nienoszona. Jeśli bielizna została wyjęta, przymierzona i dopiero wtedy się okazało, że rozmiar jest zły, nie będziemy mogli przyjąć jej z powrotem. Wiemy, że jest to dość surowe, ale to jednak bielizna – Ty pewnie też nie chcesz dostać od nas bielizny, którą ktoś już miał na sobie…

Jeśli jednak kupiłeś kilka sztuk bielizny, przymierzyłeś jedną, stwierdziłeś, że nie pasuje i chcesz na inny rozmiar wymienić pozostałe – nie ma problemu. Niestety, koszty wysyłki, spowodowanej koniecznością wymiany, musisz pokryć z własnej kieszeni (tzn. Ty wysyłasz bieliznę do nas na własny koszt i pokrywasz koszt wysyłki do Ciebie). Dlatego doradzamy, aby przed zakupem dokładnie sprawdzić wymiary (w przypadku bielizny antybakteryjnej i antybąkowej tutaj znajdziesz Tabelę Rozmiarów; w przypadku bielizny na nietrzymanie moczu właściwy rozmiar pomoże Ci wybrać ta tabela: Tabela Rozmiarów, Bielizna na nietrzymanie moczu).

Zachowaj paragon, to bardzo ułatwi nam proces wymiany! Będziemy też wdzięczni za podanie numeru zamówienia, to także ułatwi nam procedury, związane z realizacją wymiany.

Q: Rozmyśliłam się, czy mogę zwrócić bieliznę?

A: Oczywiście, takie prawo przysługuje Ci jako konsumentowi na mocy Ustawy, regulującej handel internetowy. Masz na zwrot 14 dni od momentu dostarczenia bielizny. Prawo to nazywa się prawem do odstąpienia od umowy i nawet nie musisz podawać powodu zwrotu.

Jednak możesz z tego prawa skorzystać tylko pod warunkiem, że bielizna jest nieużywana (nie noszona, nie prana) i oryginalnie zapakowana, a także opakowanie nie zostało rozplombowane. Zgodnie z polskimi przepisami, na każde opakowanie bielizny zakładana jest plomba higieniczna, zapewniająca naszym Klientom bezpieczeństwo oraz gwarantująca, że dostają nową, nie zakładaną przez nikogo bieliznę. Jakiekolwiek oznaki, że bielizna była rozplombowana, otwierana albo zakładana wykluczają możliwość zwrotu – polskie prawo ze względów higienicznych nie przewiduje możliwości zwrotu bielizny (dotyczy to także sklepów stacjonarnych).

Jeśli zwrot dokonywany jest w ramach odstąpienia od umowy, dokonujesz go na swój koszt. W przypadku odstąpienia od umowy zakup uważany jest za niebyły, a więc, oprócz kosztu samej bielizny, zwrócimy Ci także koszt przesyłki. Jednak, niezależnie od faktycznie wybranej przez Ciebie formy przesyłki, przysługuje Ci zwrot kosztu przesyłki w wysokości najniższego kosztu przesyłki dostępnej w sklepie.

Zachowaj paragon, zwrot jest możliwy tylko z oryginalnym paragonem. Będziemy też wdzięczni za podanie numeru zamówienia, to ułatwi nam procedury, związane z anulowaniem transakcji.

Procedura odstąpienia od umowy wygląda tak: poinformuj nas o zamiarze odstąpienia od umowy, wysyłając wiadomość na adres email odstapienieodumowy@najzdrowsza-bielizna.pl. Następnie dokonaj zwrotu zakupionej bielizny na adres: Sklep Spiżarnia Zdrowia, CH Skorosze, Ul. Składkowskiego 02-497 Warszawa (sklep znajduje się w Centrum Handlowym Skorosze). Forma zwrotu dowolna (poczta, kurier) – zależy od Ciebie. Pamiętaj jednak, że nie odbieramy wysyłek za pobraniem!

Szczegóły, dotyczące Twojego prawa odstąpienia od umowy znajdziesz TUTAJ: pouczenie do prawa odstąpienia od umowy, a formularz, z którego możesz skorzystać (nie jest to obowiązkowe, ale będzie wygodniej i Tobie, i nam), znajdziesz TUTAJ: formularz odstąpienia od umowy.